Şeker Büyüsü ile Bereket Olur mu?

Soru

Büyülerin yapım aşamaları oldukça zordur ve genelde medyumlar büyüler çok daha kuvvetli olsun diye üç harfliler, kabilelerini kullanırlar. Bu şekilde büyünün uygulanması ve tesir etmesi çok daha kolay olacaktır. Şeker büyüsü güçlü bir bereket büyüsüdür. İyi bir niyetle yapıldığı için de ak büyüler arasında yer almaktadır. Bu şeker büyüsü ile bereket sağlandığında kişi artık maddi bir sıkıntı çekmeyecektir. Kazandığı para kişiye yeter duruma gelecektir. Şeker büyüsü ne kadar ak büyülerden olsa da yapımı için üç harfliler kullanıldığından mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü yaptırmaları gerekmektedir.

Şeker Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Şeker büyüsü yapıldıktan sonra kişi etkisi altına belli bir zamandan sonra girecektir. Şeker büyüsü için medyum bir avuç şeker üzerine büyülü sözcükleri okur. Daha sonra bu şeker bir bez içerisine sarılır. Kişinin bu büyüyü mutlaka evinde kimsenin açmayacağı ve bulamayacağı bir yere koyması gerekmektedir. Eğer büyü açılır ve ya bozulur ise bereket işlemi gerçekleşmeyecektir. Büyü bozulur ve kişi üzerindeki tesiri de ortadan kalkacaktır. Şeker büyüsü ile bereket sağlandıktan sonra kişi hiçbir şekilde maddi sıkıntı yaşamak kazandığı para her şeye yeter hale gelecektir ve paranın bereketli olduğunu göreceksinizdir.

Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şeker büyüsünün bozulması için ya büyünün açılması ya da tesir süresinin geçmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bittiğinde artık kişinin kazandığı paranın da hiçbir şekilde bereketi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin etkilerinin devamlılık kazanması için belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir.  Şeker büyüsü ile bereket sağlanması için gene medyuma giderek büyünün yeniletilmesi sağlayabilirsiniz.  Büyü yeniletme işlemlerini kişiler kesinlikle kendileri yapmamalıdırlar. Büyüler ne kadar kolay olursa olsun kişi mutlaka kendini büyüden korumak için medyuma giderek büyünün yapılmasını, yeniletilmesini sağlamalıdır. Bereket büyüsü yeniletildikten sonra gen kişinin parası bereketli olacak ve kişiye yetecektir. Ara ara bu büyü yeniletildiğinde büyünün etkileri ev içerisinde ve kişi üzerinde tesir etmeye devam edecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilme işlemlerine çok önem vermeklesiniz. Mutlaka büyünün tesiri bitmeden büyüyü yeniletmelisiniz.

Şeker Büyüsü Gerçekten Bereket Getirir mi?

Arkadaşlar yukarıda şeker büyüsü hakkında merak ettiklerimi araştırdım ve ortaya bu şekilde bir paylaşım çıkardım. Benim merak ettiğim konu tam olarak şu oluyor. Daha önce şeker büyüsü ile bereket getirme işlemi yaptıran oldu mu? Eğer gerçekten olduysa sonucu nasıl aldınız? Yorumlarınızı bekliyorum.

Cevap bekleniyor. 0
ahmet 5 sene 0 Cevap 180 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır