Şeker Büyüsü İle Bereket Olur mu?

Soru

Büyüler sadece kötü amaçlar için uygulanmaz, iyi niyetle yapılan Büyüler de vardır. Bu Büyülerden biri de bereket büyüsüdür. Evinde bereketi olmayan, ay sonunu getiremeyen kişiler bu büyü yöntemini kullanarak kısa sürede rahata ereceklerdir. Şeker Büyüsü İle Bereket sağlandıktan sonra maddi olarak hiç bir şekilde zorluk yaşamayacaksınızdır. Aldığınız paranın artık bereketi olacağı için size yetecek hatta artacaktır. Bu şekilde bereketi sağlayabilirsiniz. Bereket Büyüsü Ne Kadar kolay bir büyü olsa da mutlaka kişiler medyuma giderek bu büyü yöntemini kullanmalılardır. Kişi kendisi de bu büyüyü yapabilir fakat üç harflilerin dikkatini çekerseniz size musallat olacaklardır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için bu kolay büyünün yapımında medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Şeker Büyüsü İle Bereket Nasıl Sağlanır

Bereket Büyüsü muskaya yazılarak yapılır. Medyum bir avuç şeker üzerine bereket Büyüsünü okur. Daha sonra bu şeker bir bez içine sarılır ve muska şeklinde katlanır. Kişiler bu bereket muskasını evlerinde mutfakta bir yere güzelce saklamalılardır. Muskanın hiç bir şekilde açılmaması gerekmektedir. Aynı zamanda muska evin dışına da çıkmamalıdır. Aksi taktirde büyü etkisini yitirir ve evinizin bereketi gene kaçacaktır. Şeker Büyüsü İle Bereket bu şekilde sağlanır. Bereket Büyüsü kısa sürede evin içine tesir etmeye başlar. Fakat büyü kolay bir büyü olduğu için tesir etme süresi de oldukça kısa olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeli ve yeniletilmesini sağlamalısınız.

Şeker Büyüsü İle Bereket Tesir Süresi

Şeker Büyüsü Tesir Süresi bitmeye başladığında paranız gene size yememeye başlayacaktır. Bu durumda muskayı hemen medyuma giderek yeniletmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra gene büyü kişiler üzerinde aynı şekilde Tesir etmeye devam edecektir. Bu şeker Büyüsü İle Bereket kolay ve iyi niyetle yapılan bir büyü olsa bile kesinlikle dinimizce bu yöntemi kullanmak çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile paranızı arttırmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyüler iyi niyetle bile yapılmış olsa kişilerin hayatlarını etkiler ve kaderlerinin değişmesine sebep olur. Bu yüzden dinimizce haram kılınmıştır.

Cevap bekleniyor. 0
sirma 5 sene 0 Cevap 213 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır