Saç Teli ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soru

Bağlama büyüleri ile karşı cinsi kendinize kolaylıkla bağlayabilirsiniz ve kişinin kısa zamanda size aşık olmasını sağlarsınız. Kişi sevdiği adama ya da kadına ulaşabilmek için bu yöntemi kullanabilir. Bağlama büyüsünün yapım şekli çok farklı olabilmektedir fakat en kuvvetli şekli kişinin eşyası ya da saç teli üzerine yapılanıdır. Saç teli ile bağlama büyüsü güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda kısa zaman da sonuç alırsınız. Büyünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde büyü yapılmasını istedikleri kişinin saç telini de götürmelilerdir. Bu saç telinin kişiye ait olduğundan kesinlikle emin olmanız gerekmektedir. Yanlışlıkla başka birine ait olan bir saç telini kullanır iseniz büyüden o kişi etkilenecektir. Bu yüzden saç teline çok dikkat etmelisiniz.

Saç ile Bağlama Büyüsü Tesir Şekli

Bu büyü için medyuma gittiğinizde kişinin saç teli üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin de ismi tekrar edilerek büyü tamamlanır ve saç teli yakılır. Bu işlem tamamlandıktan birkaç gün sonra kişin büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Kişi büyünün etkisi ile size gelir ve hisleri olduğunu söyleyecektir. Saç teli ile bağlama büyüsü sayesinde kolaylıkla sevdiğiniz kişi ile mutlu olacaksınızdır. Bu büyü kişinin direk saçı üzerine yapıldığı için etkisi daha hızlıdır. Kişi kendi kararlarını artık büyüye göre almaya başlar tamamen büyü kişiyi yönlendirmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kısa zamanda size aşık olacak, bağlanacaktır.

Saç ile Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Saç büyüsü tesiri güçlü olan bir büyü olsa da bu tesir süresi sona erer. Tesir süresi sona erdiğinde artık kişi eski davranışlarına geri dönecektir ve sizi de terk edecektir. Böyle bir duruma karşılaşmamak için büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde sevdiğiniz kişi ile biberlikte olamayacaksınızdır. Büyü yeniletmesini siz kendinizde yapabilirsiniz, fakat çok dikkatli olmalı ve yanlış bir uygulamada bulunmamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra gene eskisi gibi etkisi kişi üzerinde sürmeye devam edecek ve kişi sizin yanınızda olacaktır. Bu  Saç teli ile bağlama büyüsü yeniletildiğinde  büyünün devamlılığını sağlamış olursunuz.

Cevap bekleniyor. 0
suleyman 5 sene 0 Cevap 809 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır