Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Soru

Uzun zamandır evimde bir huzursuzluk var. Ortada hiç bir sebep yokken eşim bana karşı kötü davranmaya başladı. Artık sürekli olarak kavga etmeye başladık ve bu kavgalar her gün sürüyor. Eskiden çok mutluyduk çok iyi anlaşırdık fakat şuan hiç bir şekilde geçinemiyoruz. Bunun için hiç bir sebep de yok. Kısa zaman önce evimde yastıkları arasında bir muska buldum ve içinde sabun çıktı. Bu sabunun büyülü olduğundan şüpheleniyorum. Evliliğimizi bozmak için elime sabun Büyüsü yapıldığını düşünüyorum. Sabun Büyüsü Neden Yapılır? Ayrılık için mi uygulanır. Eğer gerçekten ayrılık için uygulanan bir büyü yöntemi ise bu büyüden kurtulmak için ne yapmam gerekiyor? Medyuma mı gitmeliyim yoksa kendim de bu büyü yöntemini bozabilir miyim?

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun Büyüsü yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden büyü yöntemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğinizde bir sabun parçalara ayrılır ve üzerine büyülü sözcükler okunur büyü yapılan kişinin adı da okunduktan sonra bu sabun parçaları bir muska şeklinde beze sarılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Hiç bir şekilde bu büyünün bulunmaması gerekmektedir. Bu yüzden çok iyi bir şekilde saklanması gerekir. Sabun Büyüsü Neden Yapılır? Denildiğinde bu büyü ailelerin arasına soğukluk girmesi için uygulanmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra çift sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır ve kısa zamanda birbirlerinden soğuyacaklardır. Bu yüzden de kısa zamanda ayrılma kararı alacaklardır. Büyü yöntemini uygulandıktan sonra kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyü çok güçlü olduğu için kişiler hiç bir sebep yokken birbirlerinden nefret edecek konuma kadar geleceklerdir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Tesir süresi ne kadar uzun sürer ise kişi büyüden o kadar uzun süre etkilenecektir. Bu yüzden mutlaka tesir süresine önem vermelisiniz. Sürekli olarak tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyü tesir süresi sürdüğü müddetçe kişilerin arası bozuk olacaktır. Eğer büyü tesiri sona erer ise kişi kısa zamanda normal hayatına geri dönecek ve eşine karşı da eskiden olduğu gibi davranmaya devam edecektir. Aksi taktirde büyüyü yeniletmezseniz kişiler varılacak ve normal hayatlarını sürdüreceklerdir. Sabun Büyüsü Neden Yapılır? Denildiğinde mutlaka bu ayrılık büyüsünün tekrar medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Hiç bir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz etkileri sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden medyuma gitmelisiniz. Medyum büyü yöntemini yenildiğinde kısa süre içerisinde gene kişiler üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Bu şekilde büyü ile çiftlerin ayrı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiç bir şekilde kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz de büyüden olumsuz yönde etkilemeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için medyuma gitmelisiniz. Medyum bu büyünün bozulması için üç harflilerin enerjisini kullanmaktadır. Ancak bu varlıklar isterler ise büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra da kişiler gene eskisi gibi birbirlerine sevgi ile bakacaklar ve barışacaklardır. Fakat büyü çok güçlü olduğu için bozulduktan bir süre sonra kişilerin enerjilerini toplamları gerekmektedir. Sabun Büyüsü Neden Yapılır? Denildiğinde sevenleri ayırmak için kullanılan bu büyü bozulduktan sonra kişiler hiç bir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamayacaklardır. Bu yüzden de hiç bir şey yokmuş gibi hareket etmeye devam ederler.

0
taha 4 sene 0 Cevap 212 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır