Sabun Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Soru

Evde temizlik yaparken bir bezin içine sarılmış şekilde bir sabun buldum. Daha önce böyle bir şey evde yoktu. Bu sabun büyüsü olabilir mi? Sabun büyüsü ne için yapılır? Bu büyü ayrılık için yapılıyor diye okumuştum. Eşimle aramız son zamanlarda sebep yokken açılmaya başladı. Bana karşı olan davranışları çok değişti. Acaba bu büyü yüzünden mi bana karşı böyle soğuk davranıyor? Eğer bu sabun büyüsü ise belirtileri nelerdir, üzerimizde büyü olduğunu nasıl anlayabiliriz? Büyünün bozulması mı gerekir yoksa tesiri kendi kendine geçebilir mi? Bu büyü yüzünden eşimle aramdaki soğukluk düzelmiyor. Bunun için ne yapmama gerekiyor?

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü çok kuvvetli bir ayrılık büyüsüdür. Bu büyünün yapımı için medyum üç harflileri de kullanmaktadır. Bu yüzden çok daha kısa süre içerisinde kişiyi etkisi altına alır ve tesirini göstermeye başlar. Sabun büyüsü ne için yapılır? Denildiğinde bu büyü sevgililerin ya da evli çiftlerin arasını bozmak, aralarına soğukluk girmesi ve ayrılmaları için uygulanan bir büyü yöntemidir. Kuvvetli bir büyü olduğu için de kısa zamanda etkisini kişi üzerinde göstererek ayrılmalarına sebep olacaktır. Bu büyüden korunma gibi bir şansınız yoktur. Sadece büyüyü fark ettiğinizde hemen medyuma götürerek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıkların da saldırısına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilir ve etkilerini eşinizin üzerinden kaldırabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık normal bir şekilde davranamaz. Eşine ya da sevgilisine çok soğuk davranacaktır. En ufak şeylerden bile artık çift sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden kısa süre içerisinde çift birbirinden nefret edecek konuma gelir. Kısa zamanda da ayrılacaklardır. Sabun büyüsünün mutlaka bozulması gerekmektedir. Sabun büyüsü ne için yapılır? Tek amacı büyünün ayrılıktır. Kısa zamanda bu amacınıza ulaşmanızı sağlar. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar kişilere sürekli olarak vesvese verirler ve kavga etmelerine sebep olurlar. Bu şekilde çiftlerin aralarını bozabilirsiniz. Fakat bu yöntemi kullanırken çok dikkat etmeniz gerekmektedir çünkü tehlikeleri çok büyüktür.

Sabun Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir gücü ve tesir etme süresi vardır. Sabun büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için çok uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki eder. Sabun büyüsü ne için yapılır? Denildiğinde ayrılık için uygulanan bu büyü uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki ettiği için mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında çift eskisi gibi iyi anlaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden hemen büyünün tesir süresini yeniletmelisiniz. Ancak bu şekilde büyünün devamlı olarak kişiler üzerinde etkisinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyüyü bozamazsınız. Ayrıca böyle bir şey yapmaya kalktığınız da büyünün tüm olumsuz özelliklerini ve üç harflilerin de dikkatini üzerinize çekmiş olacaksınızdır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum sabun üzerindeki büyüyü tersten okur ve üç harflilerinde yardımını alarak büyünün bozulmasını sağlar. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişiler büyünün etkisi altından hemen çıkacaklardır ve eskisi gibi mutlu birlikteliklerine kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Üzerlerinde de büyü olduğunu asla anlamayacaklardır.

0
ilayda 4 sene 0 Cevap 186 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır