Nohut Büyüsü İle Bağlama

Soru

Bağlama büyüleri oldukça kuvvetlidir ve kısa zamanda kişiler üzerinde etkisini göstererek, tesir altına girmesini sağlar. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişinin size bağlanmasını ve aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle nohut Büyüsü İle bağlama sağlandıktan sonra rahatlıkla sevdiğiniz kişiye ulaşacaksınızdır. Bu yöntem çok tesirli olduğu için de çok sık tercih edilmektedir. Nohut büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür. Bu büyünün yapımı esnasında medyum şeytani varlıkları çağırır ve onlarla iletişime geçerek büyünün yapılmasını sağlar. Nohut büyüsü gücünü tamamen şeytani güçlerden almaktadır. Bu yüzden bu büyünün uygulanması esnasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Nohut Büyüsü İle Bağlama Nasıl Yapılır

Nohut Büyüsü İle bağlama sağlamak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Siz kendiniz şeytani güçler ile iletişime geçemezsiniz. Şeytani güçler büyü yöntemini uygulamaya çalıştığınızda size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma büyüyü yaptırmalısınız. Medyum bir avuç nohut üzerine kişinin ismini ve tılsımlı sözcükleri okur. Bu şekilde büyü şeytani güçlerinde yardımı ile tamamlanmış olur. Daha sonra büyünün kişinin evine saklanması gerekmektedir. Bu şekilde nohut Büyüsü İle bağlama işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Nohut Büyüsü İle Bağlama Nasıl Bozulur

Nohut Büyüsü yapımından şeytani güçler kullanıldığı için bu büyünün bozulması oldukça zordur ve zaman almaktadır. Medyum un bu büyüyü bozabilmesi için mutlaka şeytani güçler ile iletişime geçmesi ve onları ikna etmesi gerekmektedir. Ancak şeytani güçler ikna edildiğinde kişi üzerindeki büyünün gücü ortadan kalkacaktır. Nohut büyüsü ile Bağlama bozulduktan sonra kişi hemen büyünün etkisi altından çıkmaz, belli bir süre daha kişi büyünün etkisi ile hareket edecektir. Büyünün tesir süresi bittikten sonra kişi yavaş yavaş etkilerini üzerinden atacaktır. Büyünün kişi üzerindeki etkisi tamamen geçtiğinde ise kişi kısa zamanda eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de kişinin size hiç bir şekilde bir bağlılığı kalmayacaktır. Büyünün etkisi geçtiği için kişi de sizi terk edecektir. Kişinin size karşı hiç bir şekilde bir bağlılığı kalmaz. Büyünün gücü aynı zamanda tesir süresinin bitmesi ile de ortadan kaybolmaktadır.

0
fikri 5 sene 0 Cevap 303 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır