Kurşun Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Soru

Evimde daha önce olmayan bir beze sarılmış değişik şekillerde kurşuna benzer bir şey buldum. İnternetten bu nesnenin ne olduğunu araştırdığımda karşıma kurşun büyüsü çıktı. Kurşun Büyüsü Ne İçin Yapılır? Uzun süredir evimde huzur yok ve sevdiğim kişi ile aramızda soğukluk var. Acaba bunun sebebi bulduğum bu kurşun olabilir mi? Kurşun Büyüsü ayrılık için yapılan bir büyü olabilir mi? Sevgilimle hiç bir sebep yokken durup dururken kavga ediyoruz. Kavgalarımız sebebi bu büyüden dolayı olabilir mi? Büyüden kurtulmak için ne yapmam gerekiyor, büyü bozulduktan sonra gene sevgilim bana karşı eskisi gibi davranacak mıdır?

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun Büyüsü oldukça kuvvetli bir Ayırma Büyüsüdür. Bu büyü uygulandıktan kısa bir süre sonra çiftlerin arasına soğukluk girecek ve artık eskisi gibi birbirlerini sevmeyeceklerdir. Sürekli olarak kavga etmeye başlarlar ve bu kavgalar durup dururken sebepsiz yere olacaktır. Kurşun Büyüsü Ne için yapılır? Denildiğinde çiftlerin arasına soğukluk girmesi için uygulanmaktadır. Kurşun Büyüsü yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiç bir şekilde büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için tehlikeli olabilmektedir. Bu yüzden medyuma giderek büyü yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Medyum büyüyü kurşun üzerine yapacaktır. Bu kurşun bir bez içerisine sarılır ve çiftlerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişilerin evinde durduğu sürece etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. Kişiler büyünün etkisi ile kısa sürede kavga etmeye başlarlar ve kısa zamanda ayılacaklardır. Fakat Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Tesir süresi bittiğinde kişiler gene eskisi gibi normal davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir.

Kurşun Büyüsü Tesir Süresi

Tesir süresi için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü gene aynı şekilde yaparak etkisinin kişiler üzerinde sürmesini sağlayacaktır. Kurşun Büyüsü Ne İçin Yapılır? Denildiğinde çiftlerin birbirinden soğuması için yapılır. Fakat büyü süresi biter ise çift eski haline geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkisini sürdürmeye devam edecektir. Büyü devam ettiği sürece çift  ir irinden ayrı kalacaktır. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında çift eski davranışlarına geri dönecektir. Bu davranışlardan büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyü etkisini sürdürecektir.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Büyü çok zor olduğu için bozulması, da çok zor olacaktır. Bu yüzden kişiler hiç bir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyüden sizde olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden büyüyü medyum bozmalıdır. Büyü bozulması için medyum üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harflilerin etkisi ile büyü bozulur ve çift eskisi gibi normal davranmaya devam edecektir. Kurşun Büyüsü Ne İçin Yapılır? Denildiğinde çiftlerin, arasını bozmak için yapılır. Büyü bozulduğunda çiftin arası düzelecektir. Kısa sürede büyünün tüm etkileri ortadan kalkar.

Kurşun Büyüsü Günah mı?

Dinimizde büyü yöntemini kişiler ne amaçla kullanırlarsa kullansınlar mutlaka günaha girecekler ve cezalandırılmayacaklardır.  Bu yüzden büyü  yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı sizlere asla tavsiye etmiyoruz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Doğal yollar ile amacınıza ulaştığınızda günaha girmemiş olursunuz. Ayrıca üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

0
enes 4 sene 0 Cevap 184 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır