Kül Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Soru

Arkadaşım uzun süredir kendisi gibi davranmıyor ve normal de nefret ettiği birine karşı bir anda hisler beslemeye başladı. Artık o derse o şekilde hareket ediyor. Sanki bir şeyin kontrolü altındaymış gibi hareketlerini kendi iradesi ile kontrol etmiyor gibi. Arkadaşımın üzerinde büyü olduğundan şüpheleniyorum. Bu durumu nasıl anlayabiliriz? İnternette okuduğum bilgilere göre kül büyüsü aşk için uygulanan büyülerden biriymiş. Arkadaşımın üzerinde kül büyüsü olduğundan şüpheleniyorum. Kül büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Bu büyünün olduğundan emin olursak büyüyü bozmak için ne yapmamız gerekiyor, biz kendimizde bu büyüyü bozabilir miyiz?

Kül Büyüsü Yapımı

Kül büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için çok iyi bir medyum kullanılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün gücü kişi üzerinde görülecektir. Medyum kül büyüsü için üç harflilerden yardım alır ve küller üzerine büyülü sözcükler okunur. Daha sonra bu küller bir sıvı içerisine karıştırılır. Kişinin mutlaka bu sıvıyı içmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkileri kişi üzerinde görülecektir. Kül büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Denildiğinde kişinin bütün davranışları kısa zamanda değişecektir ve artık normal bir şekilde hareket edemez. Kişi sanki bir gücün etkisindeymiş gibi iradesizce hareket edecektir. Bu yüzden kişi kısa süre içerisinde büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar ve ona karşı hisleri oluşacaktır. Bu şekilde büyü gücü kişi üzerinde görülecektir. Kişi kısa süre içerisinde büyü yaptıran kişiye aşık olur ve ona açılacaktır. Bu şekilde büyü ile istediğiniz kişinin size kısa zaman içerisinde aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bu büyünün ana etkisini üç harfliler oluşturmaktadır. Bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese verirler. Kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamayacaktır ve kısa zaman içerisinde sizi sevecektir. Bu şekilde kül büyüsü ile aşık etme sağlanmış olacaktır.

Kül Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kül büyüsü bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum bu büyünün bozulması için üç harflilerden yardım alır. Kişi büyüyü içtiği için ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinden çıkarılacaktır. Büyü bozma işlemi yapıldıktan sonra kişinin en az 3 kez kusması gerekir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerini kişi içinden söküp atacaktır. Aksi taktirde büyü bozulmaz ve kişi gene büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir. Kül büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Denildiğinde kişinin garip davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra kişi hemen normal hayatına geri dönecektir ve sanki büyüden hiç etkilenmemiş gibi yaşamaya devam eder.

Kül Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kül büyüsü tesir süresi yüksek olan bir güçtür. Bu büyü tesir süresi azalmaya başladığında kişinin davranışları normalleşmeye başlayacaktır. Bu durumda büyünün hemen yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyü gücü biteceği için kişi de normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün tekrar yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Kül büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Denildiğinde kişinin davranışları normalleşemeye başladığında hemen medyuma gidip büyüyü yeniletmelisiniz. Ayrıca büyü yöntemini siz de yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Büyü etkisi yeniletildikten sonra kişi gene büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır ve gene size aşık olacaktır. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde devamlı olarak etki etmesini sağlayabilirsiniz.

0
umut 4 sene 0 Cevap 202 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır