Kaynana Büyüsü ile Dil Bağlama

Soru

Dil bağlama büyüleri genelde gelinlerin kaynanaları için uyguladıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla karşınızdaki insanın size karşı olan düşüncelerini değiştirebilirsiniz ve kişi büyünün etkisi altında olacağı için size karşı oldukça ılımlı davranacaktır. Kaynananız size karşı sürekli olarak kötü sözler söylüyor ve sizi rencide ediyor ise bu dil bağlama büyüsünü kullanarak onun dilini bağlayabilirsiniz. Bu şekilde artık kaynananız size karşı asla kötü bir söz edemeyecektir. Bu yöntem gelinler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Kaynanana büyüsü ile dil bağlama için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Asla kendiniz büyü yöntemini denemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuzlukları ile yüzleşeceksinizdir.

Kaynana Büyüsü ile Dil Bağlama Nasıl Yapılır

Bu büyü için medyuma gittiğinizde kaynananızın bir eşyasını da yanınızda götürmelisiniz ya da kişinin yüzünün net bir şekilde görüldüğü bir fotoğrafı da götürmeniz yeterli olacaktır. Bu fotoğraf üzerine medyum üç harflileri kullanarak dil bağlama büyüsünü gerçekleştirir. Bu büyü sayesinde artık kişi hiçbir şekilde size karşı kötü bir söz söyleyemez hale gelir. Özellikle kişinin ağzından size karşı kötü bir söz çıkmaya kalkar ise üç harfliler kişiye gözükür ve hiçbir şekilde kişi korkusundan ağzını açamaz. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini gösterir. Kaynanana büyüsü ile dil bağlama sayesinde rahatlıkla kaynananızın dilinden kurtulacaksınızdır.

Kayana Büyüsü ile Dil Bağlama Tesir Süresi

Dil bağlama büyüsünün tesir süresi oldukça büyüktür. Bu büyü sayesinde amacınıza kısa sürede ulaşırsınız ve uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerini gösterdiği için sürekli olarak büyünün yeniletilmesine de gerek yoktur. Kaynanana büyüsü ile dil bağlama büyüsünün kişi üzerindeki etkileri uzun süre sürse bile mutlaka zamanı geldiğinde yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için gene kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Büyü gene aynı şekilde yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi üzerinde etkisi hiçbir işe yaramayacaktır. Büyü yeniletildiğinde gene aynı şekilde kişi size karşı kötü bir söz söyleyemez.  Eğer büyünün tesiri biter ise kişi eski davranışlarına ve sözlerine geri dönecektir. Bu yüzden de gene size karşı kötü davranmaya başlayacaktır.

0
hasan 5 sene 0 Cevap 169 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır