Gönül Bağlama Büyüsü

Soru

Aşk büyüleri en güçlü ve en kısa zamanda tesirini kişi üzerinde gösteren büyülerdir. Bu Büyüler ile rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Gönül Bağlama Büyüsü çok kuvvetli aşk büyülerinden biridir. Bu büyü ile rahatlıkla sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Büyünün gücü büyük olduğu için medyum tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Medyum bu büyünün uygulanmasında üç harflileri kullanmaktadır. Üç harfliler büyünün çok güçlü olmasını, sağlar. Bu şekilde çok daha kısa sürede kişi üzerinde etkisini gösterir.

Gönül Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için medyum bir urgan kullanır. Bu urgan üzerine dualar ve büyülü sözcükler okunarak kişinin de ismi söylenerek düğümler atılır. Bu sayede artık kişinin gönlü size bağlanmış olacaktır. Bu urgan üzerine büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Gönül Bağlama Büyüsü bu şekilde uygulanır ve bir kaç gün içerisinde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Kişi artık büyü yüzünden her yerde sizi görür olacaktır. Sürekli olarak kişinin aklında siz olacaksınızdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sever ve en kısa zamanda ilanı aşk edecektir.

Gönül Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Büyülerin Tesir süreleri güçlerine göre değişiklik gösterir. Gönül Bağlama Büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede etkisini gösterir ve uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesiri sürecektir. Fakat gene de ara ara mutlaka belli süreler ile büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Büyünün yeniletilmesi için de gene mutlaka medyuma gidilmelidir. Medyum büyüyü gene aynı şekilde yaparak yeniler. Urgan gene kişinin evinde saklanmalıdır. Ancak bu şekilde gene büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye devam eder. Gönül Bağlama Büyüsü çok tesirli bir büyü olduğu için sık sık büyünün yeniletilmesine gerek yoktur. Büyünün tesirinin azalmaya başladığını gördüğünüzde tesirini yenileyebilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranıyor ise büyünün tesiri sona erecek demektir. Böyle bir durumda büyüyü en başından yaptırabilirsiniz.

0
gonul guzeli 5 sene 0 Cevap 243 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır