En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Nedir?

Soru

Büyüler genelde ayrılık ve aşk için uygulanmaktadır. Soğutma Büyüsü evli çiftlerin arasına soğukluk girmesi ve kısa zamanda ayrılmaları için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla sevenleri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Fakat bu büyü yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzlukları sizi bulacaktır. En kuvvetli soğutma Büyüsü Nedir denildiğinde domuz yağı ile yapılan Büyüler kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu sayede evli çiftlerin sürekli olarak kavga etmesini ve kısa zamanda birbirlerinden nefret etmelerini sağlayacaksınızdır.

En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde domuz yağı üzerine büyülü sözcükler okunur ve bu yağı kişilerin evinin duvarlarına süreniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü tesirini çok kısa bir süre içerisinde gösterir ve çiftler hemen kavga etmeye başlayacaklardır. Domuz yağı kokusuz ve şeffaf olduğu için de hiç bir şekilde evde büyü olup olmadığını anlamayacaklardır. Bu şekilde çift kısa zamanda bu kavgalar sebebi ile ayrılık kararı alacaklardır. En kuvvetli soğutma Büyüsü Nedir denildiğinde bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Sadece büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

En Kuvvetli Soğutma Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Kuvvetli Soğutma Büyüsü uzun süreli olarak şişer üzerinde etkisini gösterir. Özellikle kişiler ev değiştirmesini sürece etkileri sürecektir. Fakat bu büyünün gücü ne kadar büyük olursa olsun tesir süresi bittiğinde kişiler büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa zamanda eski hayatlarına kaldıkları yerden devam edecekler, barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermelisiniz. En kuvvetli soğutma Büyüsü Nedir denildiğinde bu domuz yağı Büyüsü mutlaka tesirini devam ettirmesi için yeniletilmelidir. Yenileme işlemi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum gene aynı şekilde büyüyü yapacaktır ve büyünün etkileri gene aynı şekilde kişiler üzerinde görülmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyü tesiri biter ise kişiler de tekrar barışırlar. Bu yüzden mutlaka büyünün kişiler üzerinde etki etme süresini kontrol etmelisiniz.

Cevap bekleniyor. 0
bahattin 5 sene 0 Cevap 211 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır