En Kuvvetli Dil Bağlama Büyüsü

Soru

Dil bağlama büyüsü karşı tarafın sizin hakkınızda kötü söz söylemesini engelleyen bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini genelde gelinler kaynanaları için çok sık kullanmaktadırlar. Bu büyü yöntemini kullandığınızda karşı taraf artık tamamen büyünün etkisi altına girer ve bir daha büyü süresince sizinle alakalı herhangi bir şekilde kötü bir şey söylemeyecektir. Bu şekilde karşı tarafın dilini bağlayabilirsiniz ve sizinle alakalı kötü bir söz söylemesini engelleyebilirsiniz. En kuvvetli dil bağlama büyüsü ile rahatlıkla kaynananızın dilini bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapımı için mutlaka tecrübeli bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyünün yapımı sırasında üç harfliler kullanıldığı için aynı zamanda büyü tehlikelidir de. Bu yüzden siz hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

En Kuvvetli Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyü yapılacak kişi üzerine bir muska yazar. Bu muskayı mutlaka kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Kişi kısa sürede muska sayesinde büyünün etkisi altına girecektir ve artık sizinle alakalı hiçbir şekilde ağzından kötü bir söz çıkmayacaktır. Özellikle büyü yöntemi üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye gözükürler. Kişi bu varlıkları gördükçe sizinle alakalı herhangi bir kötü söz söyleyemez hale gelecek ve sizinle alakalı hep iyi konuşacaktır. Bu şekilde kaynananızın dilini bağlayabilirsiniz. En kuvvetli dil bağlama büyüsü çok güçlü olduğu için kısa zamanda tesirini kişi üzerinde gösterecektir.

En Kuvvetli Dil Bağlama Büyüsü Tesir Etme Süresi Nedir

Bu büyü güçlü bir büyüdür. Bu yüzden tesir süresi de oldukça uzun sürecektir. Fakat büyünün ara ara mutlaka tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresinin devamlılığını sağlayabilirsiniz. En kuvvetli dil bağlama büyüsü  tesir süresinin yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gitmelisiniz. Medyum büyüyü yenilediği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu bağlama büyüsü sayesinde kısa zamanda istediğiniz kişinin dilini bağlayarak bir daha sizin hakkınızda kötü bir söz söylemesini engelleyebilirsiniz.

Cevap bekleniyor. 0
ata 5 sene 0 Cevap 214 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır