En İyi Bağlama Büyüsü Hangisi

Soru

Bağlama büyüleri çok güçlü büyülerdir ve yapımları ile de bir o kadar zordur. Bu büyülerin uygulanması kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi hiç bir şekilde kendi başına herhangi bir şey yapmamalıdır. Aksi taktirde büyüden kendisi de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır. Bağlama büyülerinin en kuvvetlisi sicim Büyüsüdür. Sicim Büyüsü yapımı ile de zordur ve tesir süresi diğer Büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. En iyi Bağlama Büyüsü Hangisi denildiğinde sicim Büyüsüdür ve bu büyü çok fazla tercih edilir. Bu büyünün yapımında da üç harfliler kullanılmaktadır. Büyü gücünü bu varlıklardan alır. Bu yüzden, oldukça kısa bir süre içerisinde etkileri kişi üzerinde görülür.

En İyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

En İyi Bağlama Büyüsü için  medyuma gittiğinizde bir ip üzerine 42 adet düğüm atılır. Bu düğümler atılırken hepsi için ayrı ayrı dualar okunmaktadır. Dualar okunurken de büyü yapılacak olan kişinin ismi tekrarlanır. Bu şekilde kişinin kalbi size bağlanmış olacaktır. Büyü yapımında üç harflilerden de yardım alınır. Bu varlıklar kişiye sürekli olarak işsizin hakkınızda vesveseler verir. En iyi Bağlama Büyüsü Hangisi denildiğinde bu sicim Büyüsünü tercih edebilirsiniz. Sadece büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyülerin Tesir süreleri oldukça önemlidir.

En İyi Bağlama Büyüsü Tesir Etme Süresi

Bağlama büyüleri kuvvetli Büyüler oldukları için çok kısa süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini gösterir ve uzun süreli olarak etki etmeye devam eder. Fakat bu tesir süresi mutlaka bir gün sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün kişi üzerindeki etkisi ortadan kalkacağı için kişi kısa sürede sizden vazgeçecek ve ayrılacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. En iyi Bağlama Büyüsü Hangisi denildiğinde en iyi büyünün bile tesir süresi bittiğinde hiç bir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmaz. Bu yüzden tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi in büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

0
toprak 5 sene 0 Cevap 213 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır