En Etkili Kısmet Bağlama Büyüsü Hangisi

Soru

Büyü yöntemi aşk ve ayrılık için uygulanan bir yöntem olsa da bereket, kısmet açma ve kısmet Bağlama gibi sebeplerle de uygulanabilmektedir. Bu yöntemle uygulanan büyülerin etkileri biraz daha az ve tesir süreleri kısa olmaktadır. En etkili kısmet Bağlama Büyüsü Hangisi denildiğinde bu büyü urgan Büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin enerjisi düşer ve yıldızı da sönecektir. Bu yüzden kişi çok, dikkat çeken biri bile olsa artık karşı cins tarafından fark edilmeyen biri haline dönüşecektir. Bu büyü yapıldıktan sonra eğer kişinin hayatında biri var ise bu kişi de en kısa zamanda onu terk edecektir. Kısmet Bağlama Büyüsü her ne kadar kolay, bir büyü gibi görünse de hiç bir şekilde siz kendiniz bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız i. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden de korumuş olacaksınız.

En Etkili Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Urgan, Büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir urgan domuz yağına bastırılır ve büyülü sözcükler okunur  daha sonra büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunduktan sonra büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde mümkünse yatağının altında bu urgan saklanmalıdır. Kişi ancak bu şekilde büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. En etkili kısmet Bağlama Büyüsü Hangisi denildiğinde bu urgan Büyüsü hemen kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Artık kişi fark edilmeyen biri haline dönüşecek ve kısmet erinin hepsi birer birer kişiden uzaklaşacaktır. Bu şekilde kişinin kısmetlerinin kapanmasını sağlayabilirsiniz.

En Etkili Kısmet Bağlama Büyüsü Tesri Süresi Nedir

Kısmet Bağlama Büyüsü çok güçlü bir büyü olmadığı için belli bir süre sonra büyünün tüm etkisi kişi üzerinden, kalkacaktır. Bu yüzden büyünün sık, sık kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyü yenilendiği sürece etkileri kişi üzerinde kalıcı olacaktır. En etkili kısmet Bağlama Büyüsü Hangisi denildiğinde bu urgan Büyüsü gene aynı şekilde medyuma giderek yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyü tesiri devam eder.

Cevap bekleniyor. 0
mujgan 5 sene 0 Cevap 302 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır