En Etkili Kişiyi Etkileme Büyüsü Hangisidir

Soru

Bağlama büyüleri en etkili aşk büyüleridir. Bu büyüleri kullandığınızda karşınızdaki kişi kısa süre içerişimde size aşık olur ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Fakat her bağlama büyüsünün bir yapım şekli vardır ve güçlerini bu yapım şekillerinden alırlar. En etkili kişiyi etkileme büyüsü hangisidir denildiğinde bu büyü kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsünü kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edip bağlayabilirsiniz. Kaşık büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür. Bu büyünün uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda pek çok olumsuzluk ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma gidip büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

En Etkili Kişiyi Etkileme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü medyuma gidilerek yapılmalıdır. Medyum büyüyü yaparken bir gümüş kaşık üzerine bağlama büyüsünü okur. Bu büyü okunduktan sonra mutlaka gümüş kaşığın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü etkisini kişi üzerinde göstermez. Ancak bu şekilde kişi büyünün tesiri altına girecek ve size aşık olacaktır. Kişi büyünün tesiri ile artık gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünür hale gelecektir. Bu şekilde kişi size karşı bir şeyler hissetmeye başlar. En etkili kişiyi etkileme büyüsü hangisidir denildiğinde kaşık büyüsü bu şekilde kişi üzerinde tesir eder.

En Etkili Kişiyi Etkileme Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Bu büyünün tesir süresi oldukça güçlüdür. Uzun bir süre boyunca kişi üzerinde etkisini gösterir.  Fakat gene de belli bir süre geçtikten sonra mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için kişilerin gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Kesinlikle büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz olay ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyü tesir süresi yeniletildiğinde gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini devam ettirecektir. Kişi gene sizi sevecek ve size bağlanacaktır. Fakat bu büyü yeniletilmez ise kısa zamanda etkisini kaybeder ve kişi de büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecektir. En etkili kişiyi etkileme büyüsü hangisidir denildiğinde bu kaşık büyüsünün tesir süresine çok dikkat edilmelidir.

0
resul 5 sene 0 Cevap 170 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır