En Etkili Kavuşma Büyüsü Hangisi

Soru

Büyüler genelde aşk, sevdiğine Kavuşma, Bağlılık gibi nedenlerden dolayı yapılmaktadır. Kişi sevdiği adama ya da kadına günlük yaşantısında ulaşamadığında bu tarz yöntemleri deneyerek sevdiğini elde etmeye çalışır. Büyü yöntemi ile sevdiğiniz kişinin iradesini kapatabilir ve onun hayatına müdahale edebilirsiniz. Bu sayede artık sevdiğiniz kişi de sizi sevmese bile büyünün etkisi altına gireceği için size aşık olacaktır. En etkili Kavuşma Büyüsü Hangisi denildiğinde Bağlama büyülerinin etkisi çok büyüktür. Bunun için de Düğüm Büyüsü kullanabilirsiniz. Bu büyünün etkisi ile kısa zamanda sevdiğiniz kişi size bağlanacak ve birlikte mutlu bir hayatınız olacaktır.

En Etkili Kavuşma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine kişinin ismi ve büyülü sözcükler okunarak 42 kez Düğüm atılır. Bu düğümler kişinin size 42 gün içerisinde bağlanmasını sağlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sadece aklında siz olacaksınızdır. Bu yüzden kısa sürede kişi size gelerek duygularını açar. En etkili Kavuşma Büyüsü Hangisi denildiğinde bu Düğüm Büyüsünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyünün tesir etme süresi boyunca kişi sizin etkiniz altına girecektir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi sona erer ise kısa süre içerisinde büyünün etkisinden kişi çıkacağı için sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz.

En Etkili Kavuşma Büyüsü Tesir Süresi

Bu büyünün Tesir süresi oldukça uzundur i. Fakat mutlaka bir gün bu süre sona ereceği için kişinin medyuma giderek büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yenilemesi gerekmektedir. Yeniletme işlemi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz herhangi bir şekilde bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. En etkili Kavuşma Büyüsü Hangisi denildiğinde tesir süresi en uzun olan bu Düğüm Büyüsünü kullanabilirsiniz. Fakat büyünün mutlaka yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Büyü yeniletildiğinde tesir süresi de gücü de yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde kişi gene aynı güç ile büyünün etkisi altına girer ve sizi sevmeye devam edecektir.

0
ragip 5 sene 0 Cevap 241 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır