En Etkili Göz Bağlama Büyüsü Hangisi

Soru

Büyüler genel olarak insanların sevdikleri insan ile mutlu olmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem çok kuvvetli olduğu için kişinin iradesi bağlanır ve tamamen artık hayatı siz odaklı olacak, büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket edecektir. En etkili göz bağlama büyüsü hangisi denildiğinde düğüm büyüsü çok kuvvetlidir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişinin gözleri sizden başkasını görmeyecek ve kişi artık sadece sizi sevecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sizi aldatmasını ve gözünün dışarıda olmasını engellemiş olursunuz. Bu büyü gücü büyük olduğundan dolayı mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Medyum yerine büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda büyünün olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalacaksınız ve sizde bu kez büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

En Etkili Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili göz bağlama büyüsü için medyuma gittiğinizde bir ip kullanılarak büyü yapılacak olan kişinin ismi okunup düğümler atılır. Bu şekilde büyü yapıldıktan sonra mutlaka ipin büyü yapılan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü etkisini bu şekilde göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi olmaz. En etkili göz bağlama büyüsü hangisi denildiğinde bu düğüm büyüsü yöntemini kullanabilirsiniz. Düğüm büyüsü yapıldıktan sonra kişinin gözü artık sizden bir başkasını göremez hale gelir. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir hayat yaşayacaksınızdır.

En Etkili Göz Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Etkili göz bağama büyüsü çok güçlü bir büyü olsa bile bir süre sonra bu etkisi kişi üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için gene medyuma giderek aynı şekilde ip üzerindeki büyünün yenilenmesi sağlanır. En etkili göz bağlama büyüsü hangisi denildiğinde bu düğüm büyüsü tesir süresine dikkat edildiği sürece etkileri kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yenilenmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve eski davranışlarına geri döner.

0
ferit 5 sene 0 Cevap 186 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır