Dolunay Büyüsü Yaptıranlar Var mı?

Soru

Her büyünün bir yapılış vakti vardır ve her büyünün yapımında amacına göre farklı materyaller kullanılmaktadır. Özellikle aşk büyülerinde genellikle farklı materyaller tercih edilmektedir. Dolunay büyüsü bir aşk büyüsüdür ve diğer aşk büyülerine göre oldukça farklı bir yapım şekli vardır. Dolunay büyüsü çok kuvvetli bir aşk büyüsüdür fakat yapımı oldukça zordur. Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka dolunayı beklemeleri gerekmektedir. Büyü için 7 kez dolunay görülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmektedir.  Dolunay büyüsü yapımı ile zor bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişiler kendi başlarına herhangi bir şekilde büyü yapmaya kalkmamalıdırlar aksi taktirde bu büyünün tüm olumsuz gücünü kendi üzerilerine çekeceklerdir.

Dolunay Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dolunay büyüsünün yapımı için kişi medyuma gittiğinde dolunay olan bir gece de bir ayin düzenlenir. Büyü yapılacak olan kişinin ismi ve büyülü sözcükler gökte dolunay varken yüksek sesle söylenir.  Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra kısa bir süre içerisinde büyü karşı tarafı sarmaya başlayacaktır. Karşı taraf artık sürekli olarak büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar ve kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede kişi size aşık olur. Dolunay büyüsü bu şekilde kişiyi etkisi altına almaktadır. Büyünün tesir süresi sürdüğü sürece kişi büyünün etkisi altında hareket edecektir.

Dolunay Büyüsü Ne Kadar Süre Tesir Eder?

Dolunay büyüsü yapıldıktan uzun bir süre sonra tesir süresi sona erecektir. Eğer kişi bu tesir süresini kontrol etmez ise büyünün süresi bittiği için kişi kısa süre içerisin de kendi davranışlarına ve duygularına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir.  Ancak büyü yeniletildiğinde büyünün tesiri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi kalmaz. Dolunay büyüsü gene bir dolunay vaktinde yeniletilmelidir. Aksi taktirde büyü hiçbir işe yaramaz. Gene aynı şekilde büyü yeniletildiği sürece kişi sizi sevmeye devam edecektir ve sizinle birlikte olacaktır.

Arkadaşlar yukarıdaki anlatımları araştırdım ve dolunay büyüsünün ne işe yaradığını sizlerle paylaştım. Benim merak ettiğim bu dolunay büyüsünü daha önce yaptıranlar var mı, dolunay büyüsü yaptıranların yorumlarını inanın çok merak ediyorum.

0
cavidan 5 sene 0 Cevap 416 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır