Ceviz Büyüsü Yaptırsam Tutar mı?

Soru

Güçlü Büyülerden biri olan ceviz Büyüsü kısa sürede kişi üzerine etki eder ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Genellikle bu büyü kişilerin sevdiklerine kavuşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu büyü yöntemi ile kısa sürede sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyü yöntemi kişilerin düşüncelerini ve duygularını değiştirir. Bu ceviz Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede kişi üzerindeki etkisini gösterir. Bu büyünün yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden de kişi büyüyü yapabilir fakat üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cebiz Büyüsü için medyuma gittiğinizde bir avuç ceviz üzerine büyülü aşk sözcükleri söylenir. Bu cevizlerin mutlaka kişiye yedirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini kişi üzerinde gösterecektir. Aksi taktirde büyünün hiç bir etkisi kalmaz. Kişi ceviz Büyüsü sayesinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle ilgili hayaller kurar. Bu şekilde kısa sürede kişi size aşık olacak ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Ceviz Büyüsü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişiye bu varlıklar sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Kişi de artık kendi iradesi dışında tamamen. Bu vesveselere göre yaşamaya başlar.

Ceviz Büyüsü Tesir Süresi

Bu büyünün Tesir süresi çok kuvvetlidir. Uzunca bir süre kişi üzerinde büyünün etkileri görülür. Fakat büyünün Tesir süresi bittiğinde kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa sürede eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka ceviz Büyüsü yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi sizi terk eder. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişinin mutlaka gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kendi başına büyüyü yenilemeye kalmamalıdır. Büyü gene aynı şekilde yapıldıktan sonra kişi gene büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir. Ceviz Büyüsü Tesir süresinin bitmeye yakın olduğu zaman kişi size karşı soğuk davranıyor olacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Aksi bir durumda kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Büyülerin Tesir süresi çok önemlidir ve mutlaka ara ara yeniletilmeleri gerekmektedir.

0
emel yildiz 5 sene 0 Cevap 599 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır