Aşk Celbi Duası Nasıl Okunur?

Soru

Aşk celbi kişilerin sevdikleri insana kavuşabilmeleri için kullandıkları bir gönül bağlama işlemidir. Bu işlem oldukça kuvvetlidir ve herhangi bir şekilde tehlikesi de olmadığı için size zarar vermez. Bu işlemin uygulanma süresi büyülere göre biraz daha uzundur fakat alacağınız sonuç net olacaktır. Bu yöntemi uyguladıktan sonra sevdiğiniz insan sizin yanınızda olacak ve size bağlanmış olacaktır. Aşk celbi duası yöntemi ile sevdiğiniz kişiyi de rahatlıkla kendinize bağlı bir hale getirebilirsiniz. Eğer sevgilinizin gözü dışarda ise bu yöntemi kullanarak rahatlıkla kişinin gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem oldukça tesirlidir bu yüzden de çok sık kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Aşk Celbi Duası Nasıl Yapılır?

Bu celp işleminin uygulanması için ilk olarak kişinin yıldız haritasının çıkarılması gerekmektedir. Bu yıldız haritası için kişinin hangi gün ve hangi saatte doğduğunu kesin ve net bir şekilde bilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde tarihte bir hata olur ise kişinin haritası çıkarılamaz celp de uygulanamaz. Eğer kişinin doğum tarihi ve saatini bilmiyorsanız bu kişinin yüzünün net bir şekilde görüldüğü bir fotoğrafı da hocaya götürmeniz yeterli olacaktır. Hoca bu fotoğraf üzerinden aşk celbi duası yapar ve kısa sürede sevdiğiniz kişi de size aşık ve bağlı biri haline dönüşecektir. Bu dua okunurken mutlaka siz de medyum ya da hoca ile birlikte sürekli olarak duayı tekrar etmelisinizdir. Bu şekilde ancak dua kişi üzerinde etkisini gösteremeye başlayacaktır.

Aşk Celbi Duası Tesir Süresi

Aşk celbi duası ile sevdiğiniz kişiyi kolaylıkla elde edebilirsiniz. Fakat bu yöntemin de belli bir süresi vardır. Duanın yapımı 15 gün kadar sürdüğü için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri görülür. Fakat gene de belli bir süre geçtikten sonra duanın hiçbir şekilde kişi üzerinde etkisi kalmayacaktır. Bu kez kişi kalbinde sizi hissetmediğini anlayarak sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka duanın belli bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Aşk celbi duası yeniden hocaya gidilerek yapılır ise ancak yeniletilmiş olacaktır ve bu şekilde etkileri kalıcı olacaktır.

Cevap bekleniyor. 0
hasan 5 sene 0 Cevap 215 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır