Adet Kanıyla Aşık Etme Büyüsü Yapılır mı?

Soru

Aşk büyülerinin çok fazla çeşidi ve yapım şekli vardır. En etkili aşk büyüleri direk kişi üzerine yapılanlardır. Bunlardan biri de adet kanı büyüsü ile aşk uygulamasıdır. Bu büyü direk kişinin kendi kanı üzerine yapıldığı için çok kuvvetlidir. Özellikle kişinin kanı üzerine yapılması, kişinin büyünün etkisi altına çok daha kolay bir şekilde girmesini sağlar. Bu yüzden bu büyü yöntemi çok sık tercih edilir. Fakat yapılması ile oldukça zor bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için bu yüzden siz hiçbir şekilde bir şey yapmamalısınız. Mutlaka kişi medyuma gidip büyüyü gerçekleştirmelidir. Aksi taktirde büyü gücünü kişi üzerine aktarır ve kişi bu yüzden olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalacaktır.

Adet Kanı Büyüsü ile Aşk Nasıl Uygulanır

Adet kanı büyüsü uygulaması için büyü yapılacak olan kadının adet kanına ihtiyaç vardır. Bu kanın büyü yapılacak olan kişiye ait olmasına çok dikkat etmelisiniz. Eğer hata yaparsanız büyü başkasının üzerine yapılmış olacaktır. Büyü doğru bir şekilde uygulanır ise kısa zamanda kişiyi etkileri sarmaya başlayacaktır. Büyü yapımı sırasında medyum kan üzerine tılsımlı sözcükleri okur, sizde medyum ile birlikte doğru bir şekilde bu tılsımlı sözcükleri doğru bir şekilde telaffuz etmelisiniz. Daha sonra üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra kişi kısa bir süre içinde büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlar. Adet kanı büyüsü ile aşk bu şekilde uygulanmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü ile Aşk Etkileri

Büyü etkisini göstermeye başladığında kişi artık kendi duygularını ve hareketlerini kontrol edemez, tamamen büyü nasıl istiyor ise o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda kişi sizin hayalinizle yatıp kalkmaya başlar ve size gelerek ilanı aşk edecektir. Büyü tesiri sürdüğü sürece kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün tesiri güçlü olsa da bir gün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden arada sıra da büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri de sürecektir. Adet kanı büyüsü ile aşk bu şekilde etki eder.

0
simge 5 sene 0 Cevap 236 görüntülenme 0

Soruya Cevap Ver

Araştır
Araştır