Şimdi Kayıt Ol

Login

Şifremi Unuttum ?

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Login

Şimdi Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Sevgilim Kıskanç Biri Olmasın

Sevgilim normal de hiç kıskanç biri değildi ama zaman geçtikçe anlam veremediğim şekilde değişmeye başladı. Artık onu tanıyamaz hale gelmiştim. Ne yapacağımı onun bu saçma kıskançlıkları ile nasıl baş edeceğimi de bilemez hale gelmiştim artık. Bir gün bir arkadaşım bana celb yaptırmamı önerdi. Ben de baktım başka türlü sevgilim düzelmeyecek celb yaptırmayı kabul ettim. Sevgilim kıskanç biri olmasın diye medyuma yönlendirme celbi yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan sonra sevgilimin o saçma sapan kıskançlıkları tamamen bitti. Hatta artık beni hiç kıskanmıyor bile diyebilirim. Çok güzel giden bir ilişkimiz var. Resmen bu celb işlemi benim ilişkimi kurtardı diyebilirim. İyi ki de celb yaptırmayı kabul etmişim.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak

Kıskançlık büyüsü kişilerin kıskanç tavırlarından kurtulmaları için yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü kolay büyüler arasında yer alır. Fakat kolay bir büyü diye hiçbir şekilde kişilerin büyü işlemini kendilerinin yapabileceği anlamına gelmez. Mutlaka medyuma giderek yardım alarak büyü işleminin yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde siz büyü işleminden zarar görmezsiniz. Büyü işlemi aynı zamanda kesin bir sonuç verecek diye de bir şey yoktur. Bu işlem kesin bir şekilde kişi üzerinde etki etmeyebilir. Bu tamamen kişinin iradesine bağlı bir durumdur. Kişi çok güçlü bir iradeye sahip ise hiçbir şekilde büyü kişi üzerinde etki etmez. Sevgilim kıskanç biri olmasın diyen kişiler bu şekilde kıskançlık büyüsünü kullanabilirler. Kıskançlık büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışları anında değişmeye başlayacaktır. Kişi artık tamamen farklı biri gibi olacak ve sizi hiçbir şekilde kıskanmayacaktır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kıskançlık büyüsü tesir süresi kısa süren bir büyü yöntemi olduğu için mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Bu işlemin yapımından birkaç ay sonra etkileri kişiler üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden hemen büyünün etkisi bitmeden önce gene aynı medyuma giderek büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişiler üzerinde etkileri de sürmeye devam edecektir. Büyünün etkileri sürdüğü sürece kişi de sizi kıskanmayacaktır. Sevgilim kıskanç biri olmasın istiyorsanız mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kıskançlık büyüsü iyi bir niyet ile yapılan bir büyü türü olsa bile büyü yaptırmak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde hiçbir amaç ile büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka öldükten sonra cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve siz de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bunun yerine sevgiliniz ile bu durumu konuşarak aranız da doğal yollar ile çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacak ve günaha da girmemiş olacaksınızdır.

Kıskançlık Celbi Yaptırmak

Kıskançlık celbi ile de karşınızdaki kıskanç kişinin size karşı olan bu davranışının değişmesini sağlayabilirsiniz. Kıskançlık celbi için medyuma gittiğiniz de dualar okunur ve medyum size de bir dua verecektir. Bu duayı on beş gün boyunca sürekli olarak her gece yatmadan önce okumanız gerekmektedir. Bu şekilde ancak celb işlemi tamamlanır. Aynı zamanda temiz bir şekilde niyet etmeniz de gerekmektedir. Bu şekilde celb uygulandıktan sonra kişi celbin etkisi ile tamamen size karşı farklı davranır ve o eski kıskançlığından da eser kalmayacaktır. Sevgilim kıskanç biri olmasın diyorsanız bu şekilde celb işlemini kullanabilirsiniz. Celb işleminin etkileri de ömür boyunca kişi üzerinde görülmektedir.

Hakkında demo demo

Cevap Ver