Şimdi Kayıt Ol

Login

Şifremi Unuttum ?

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Login

Şimdi Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Medyumik İlimler

Medyumik İlimler

Medyumik İlimler

Medyumluk ve manevi enerji uzmanlığı ciddi emek isteyen bir iştir. Medyum hocalar kimi zaman büyü ritüellerini gerçekleştirmek için riskler alabilirler. Medyumik ilimler, bir medyum hocanın alabileceği risklerden en büyüğüdür. Duruma bağlı olarak tehlikesi tartışılabilen medyumik işlemler, zaman zaman bilinmezlikler içerebilmektedir.

Medyumik uygulamaların neler olduğunu bilmeyenler olabilir. Bu uygulamalar ne kadar uzman da olsa medyumların gücünün yetmeyeceği durumlarda kullanılırlar. Medyumlardan da öte fanilerin gücünün yetmeyeceği durumlar söz konusudur. Yapılacak olan büyü işlemi meşakkatli bir ritüele sahip ise ve ne yapılırsa yapılsın başarıyla gerçekleştirilemiyor ise medyumik işleme başvurulabilir.

Medyumik İşlemler Nasıl Yapılır

Medyumik ilimler, öte alemsel varlıkların yardımı ile gerçekleşirler. Bu işlemlerde bedensiz bir varlık, işlemi uygulayan medyum hocanın bedeninin kontrolünü geçici olarak devralır. Bu süreç boyunca medyum hoca olan bitenin farkında olacak, kendi hareketlerini kontrol edebilecektir. Fakat kabiliyetleri, zihnine ve bedenine etki eden ulvi varlığa ait olacaktır. Bu sayede yapılamaz denilen büyülerin dahi başarılı bir şekilde yapılması mümkündür.

Medyumlar, dünyaya medyum olarak gelirler. Sonradan medyum olunamaz. Medyum doğan kişilerin belirli kabiliyetleri vardır. Bu kabiliyetler öte alemsel varlıklar ile iletişim kurma, büyüleri sezebilme ve manevi enerjilere yön verebilme şeklinde sıralanabilir. Ancak belirli büyüleri yapmak için bu kabiliyetler yeterli olmayacaktır. Bir medyum ne kadar uzun süre çalışmalar gerçekleştirip kabiliyetlerinde uzmanlaşsa dahi gücünün yetmeyeceği bir an gelebilir.

Medyumik Uygulamalar Tehlikeli mi?

Medyum hocaların kabiliyetlerini aşan işlemler için medyumik uygulamalara ihtiyaç duyulabilir. Medyumik uygulamalar sayesinde bir medyumun öte alemsel kabiliyetlere erişmesi mümkündür. Bu kabiliyetler sınırlı olacak ve ritüel tamamlandıktan sonra geçecektir. Ritüelin tamamlanması ile medyumun bedenini terk eden ulvi varlık, kabiliyetleri de beraberinde götürecektir.

Bu esnada işlemi yapan medyum hoca tehlike altına girebilir. Çünkü bir ulvi varlığı bedeninde barındırmak tehlikeli olmasa da, bedenden çıkış anında belirli riskler oluşabilir. Eğer işlemi uygulayan medyum, kendini duruma hazırlamaz ise kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu nedenle medyumik işlem uygulayan medyumların sayısı bir hayli azdır. Bu riski alacak medyum hocaların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Eğer medyumik işlemler yaptırmak istiyor veya ihtiyaç duyuyorsanız, medyum arayışınız sırasında kapsamlı araştırmalar yapmanız gerekecektir.

Hakkında demo demo

Cevap Ver